Książki do rozwoju osobistego, karty coachingowe i inne produkty

Książki dla Twojego rozwoju 

Książki dostępne na tej podstronie pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę, horyzonty, a także zmotywują Cię do działania. Jeśli do tej pory brakowało Ci motywacji oraz konsekwencji we wprowadzaniu zmian, nasze książki są dobrym początkiem na drodze Twojego rozwoju. Znajdziesz tu między innymi takie pozycje, jak planner ZEMA, skrypt coachingowy, a także książkę pt.  „Na początku pokochaj siebie”. Oddajemy w Twoje ręce również karty coachingowe ZEMA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Czego dowiesz się z naszych książek?

„Dwa miesiące na zmianę” to pozycja w formie e-booka, która pomoże Ci przez kolejne tygodnie utworzyć i utrzymać nowe, pozytywne nawyki. Obejmuje 10 wybranych i najczęściej spotykanych przez Ewę Szpakowicz tematów life coachingu. Dzięki tej książce do rozwoju osobistego odpowiesz sobie m.in. na pytania związane z Twoją efektywnością wykorzystania czasu, najważniejszymi celami, nawykami, które każdego dnia kształtują Twoje życie, odwagą oraz słowami, których używasz i kierujesz do innych osób. Usiądź więc w domowym zaciszu i zastanów się nad najważniejszymi aspektami swojego życia.

Praca z kartami coachingowymi

Karty coachingowe ZEMA są niezbędnym narzędziem codziennej pracy każdego coacha. Skutecznie wspomagają proces wizualizacji i w rezultacie docierania do tego, co na pierwszy rzut oka jest ukryte i nieoczywiste. Wspomniane karty coachingowe to komplet 50 sztuk kart z obrazkami oraz napisami. Codzienna praca nad sobą będzie kompletna i bardziej usystematyzowana, jeśli zdecydujesz się również na planner ZEMA. Pomoże w podniesieniu efektywności działań, umożliwi wpisywanie codziennych zadań oraz ich podsumowań.

ODBIERZ PREZENT