Akademia Trenera ZEMA – ucz się od najlepszych!

Umiejętność prowadzenia różnego rodzaju szkoleń jest dla coraz większej liczby osób niezbędna, aby zdobyć nową pracę, rozwijać swoje kompetencje i zainteresowania, czy też zmienić ścieżkę zawodową. Jeśli więc chcesz rozwijać się w kierunku coachingu i nabyć praktyczne umiejętności związane z prowadzeniem szkoleń, zapisz się do akademii trenerów mentalnych prowadzonej przez ZEMA.

Wykładowcy ZEMA Ewa Szpakowicz:

m.in.:

Ewa Szpakowicz

– Coach z międzynarodową akredytacją  PCC ICF (International Coach Federation – największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów), Trener i Doradca Biznesowy, właścicielka firmy ZEMA.

Autorka książki – skryptu coachingowego “Dwa miesiące na zmianę”, “Plannera ZEMA” i Kart coachingowych ZEMA.

Jest też dyplomowanym trenerem, pedagogiem oraz doradcą zawodowym i biznesowym.

Ukończyła Międzynarodowe Studia Coachingu w Warszawie. Z wykształcenia ekonomista, pedagog oraz doradca zawodowy. Posiada międzynarodowy certyfikat International Project Management Association.

Ponad dwadzieścia lat w biznesie. Od ponad 5 lat wspiera coachingowo przedsiębiorców oraz menedżerów wyższego i średniego szczebla. Od 15 lat skutecznie stosuje narzędzia coachingowe zarządzając zespołami m.in. jako pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością, dyrektor finansowy, doradca biznesowy.

Kieruje się mottem: Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. (Paulo Coelho)

Agata Lenczewska

Anna Gołębiewska

Gabriel Kozłowski

Dlaczego warto przystąpić do akademii?

Już od pierwszego spotkania w naszej Akademii Trenera ZEMA będziesz praktykować trenerstwo pod okiem Ewy Szpakowicz – Coacha ICF, Trenera i Doradcy Biznesu. Na zajęciach intensywnie będziesz ćwiczyć prowadzenie mini szkoleń, a Twoje wystąpienia będą nagrywane, abyś mógł na bieżąco śledzić swoje postępy i wyciągać wnioski. Podczas zajęć w akademii poruszymy takie zagadnienia, jak autoprezentacja trenera, proces grupowy i szkoleniowy, uczenie dorosłych i cykl Kolba, elementy psychologii dla trenerów, rozwiązywanie sytuacji trudnych na szkoleniu, czy też wykorzystania narzędzi coachingowych w szkoleniach.

Chcesz zostać Trenerem?

Ucz się od najlepszych profesjonalistów!

Uwaga❗ Nie czekaj na „później”, „kiedyś”, „może”❗ One mogą nie nadejść nigdy! ✈


Co dostaniesz?

 • Już od pierwszego dnia zajęć będziesz praktykować trenerstwo, bo Ewa Szpakowicz – Coach ICF, Trener i Doradca Biznesu jest praktykiem i chce nauczyć praktyków, którzy będą odpowiedzialnie i skutecznie uczyć innych ludzi.
 • Na każdych zajęciach będziesz ćwiczyć prowadzenie mini szkoleń, a Twoje wystąpienie będzie nagrywane, byś jak najszybciej osiągnął najlepsze rezultaty.
 • Kurs przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia szkoleń z obszarów rozwojowych, biznesowych i tematów zleconych przez zleceniodawcę.  Temat z obszaru rozwojowego i biznesowego wybiera uczestnik Akademii Trenera ZEMA (przy pomocy wykładowcy), a temat zlecony jest zaplanowany przez wykładowcę. Dwa pierwsze rodzaje zakresów przygotowują uczestnika do prowadzenia szkolenia i jego sprzedaży bezpośrednio na rynku usług, a umiejętność przeprowadzenia szkolenia zleconego przygotowuje uczestnika do prowadzenia szkoleń wewnątrz firmy jako trener wewnętrzny lub pracy jako zleceniobiorca czy podwykonawca w charakterze trenera zewnętrznego.
 • Dzięki temu kursowi nie tylko nabędziesz umiejętność wykonywania nowego zawodu, ale też zmienisz swoje życie, bo w Tobie też nastąpi zmiana.


Zakres tematyczny kursu:

 • Autoprezentacja trenera
 • Proces grupowy i szkoleniowy
 • Uczenie dorosłych i cykl Kolba
 • Elementy psychologii dla trenerów
 • Rozwiązywanie sytuacji trudnych na szkoleniu
 • Zasady przygotowywania materiałów szkoleniowych
 • Wykorzystanie narzędzi coachingowych w szkoleniach
 • Konstruowanie celów i programów szkoleniowych
 • Ewaluacja szkoleń
 • Sprzedaż i marketing trenerski

Uczestnicy, po ukończeniu kursu, otrzymają zaświadczenie i certyfikat.


Co po kursie?

 • Najlepszym możliwość rozpoczęcia współpracy z ZEMA Ewa Szpakowicz!

Pakiet AKADEMIA TRENERA ZEMA zawiera:

 • 10 spotkań 4×45 minutowych,
 • narzędzia trenerskie,
 • tajna grupę wsparcia na fb.

Pod okiem wykwalifikowanego coacha

Akademia trenerów mentalnych to miejsce, w którym wiedzę przekaże Ci Ewa Szpakowicz, właścicielka firmy ZEMA. Jest autorką książki – skryptu coachingowego „Dwa miesiące na zmianę”, plannera ZEMA oraz kart coachingowych ZEMA. Dyplomowany trener, pedagog i doradca zawodowy oraz biznesowy. Posiada międzynarodowy certyfikat International Project Management Association. Od ponad 5 lat wspiera coachingowo przedsiębiorców oraz menedżerów wyższego i średniego szczebla, od 15 lat skutecznie stosuje narzędzia coachingowe.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach będziesz przygotowany do samodzielnego prowadzenia szkoleń z obszarów rozwojowych, biznesowych oraz innych. Nabędziesz umiejętność wykonywania nowego zawodu, ale też zmienisz swoje życie. Po ukończonym szkoleniu w Akademii Trenera ZEMA uczestnicy otrzymają odpowiednie zaświadczenie oraz certyfikat.

Opinie o Akademii Trenera ZEMA

 

Monika Rakowicz o Akademii Coachingu ZEMA i Akademii Trenera ZEMA


Akademia Trenera ZEMA była naturalną kontynuacją Akademii Coachingu ZEMA.

Dzięki niej zdobyłam wiedzę i umiejętności, jak ciekawie prowadzić warsztaty.

Ewa naucza w sposób nastawiony na praktykę. Od początku stawałyśmy przed grupą i próbowałyśmy robić nasze pierwsze warsztaty. Na każdym spotkaniu dostawałyśmy kolejną porcję wiedzy, informację zwrotną, motywację i kierunek, nad czym musimy pracować. Na koniec kursu dostałyśmy pewność siebie i umiejętności, by samodzielnie prowadzić warsztaty.

Monika Rakowicz 


Sprawdź najbliższy termin


 

 


Shopping Cart
ODBIERZ PREZENT