Poczucie własnej wartości być może nie zapewni Ci dachu nad głową, ale zdecydowanie zwiększy prawdopodobieństwo zdobycia tego dachu.

W trakcie swojej pracy coachingowej zauważam, że większość ludzi nie docenia własnych sił, by przeprowadzić zmiany w swoim życiu, by być szczęśliwszym, spełniać marzenia i osiągać sukcesy.
Nad ich szczęściem czuwa Wewnętrzny Krytyk, który ciągle coś neguje i podszeptuje, że nic się nie uda albo, że inni są lepsi: „Nie ruszaj się z miejsca. Nic nie rób. Inni do tego się nadają, a Ty nie. Ty poczekaj aż będziesz na to gotowa, czyli perfekcyjna”. I czekają aż nadejdzie ten wymarzony dzień, gdy słońce zaświeci jakimś takim lepszym blaskiem lub gdy przyjedzie jakiś książę na białym koniu i… świat stanie się jakiś taki inny i wtedy już będę godna, by działać i zmieniać coś w sowim życiu.

Często słyszę też o tym, jak długo trwało i jak wielkiej odwagi wymagało samo pojawienie się na takim szkoleniu lub sesji coachingowej, więc jeśli masz obawy, jest to normalne, bo wszyscy je mieli przed Tobą i będą mieli po Tobie. Nikt bardziej Cię nie zrozumie niż ludzie, którzy to przeszli, więc zapraszamy Cię do nas.

Jeśli czujesz, że ten temat dotyczy Ciebie, zapraszamy Cię serdecznie na szkolenie. Na nim dowiesz się m.in:

– Jakie myśli powodują, że możesz sam być swoim wrogiem?
– Od kogo dostajemy dar poczucia własnej wartości?
– Które obszary Twego życia podlegają Twojej kontroli?
– Kiedy możesz sam siebie oszukiwać i po co?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie na szkoleniu. Dowiesz się jak radzić sobie z tymi emocjami, które nie pomagają nam w życiu, co powoduje, że sami siebie oszukujemy i wyrzucamy część rzeczy poza swoją świadomość, gdzie skrył się nasz największy przeszkadzacz w działaniu?

Sąd o sobie samym jest najważniejszym sądem w naszym życiu.
Ludzie z niską samooceną narażają się na ogromne straty.
Poczucie niskiej wartości powoduje spustoszenie w naszym życiu uczuciowym, zawodowym i prywatnym. Nie czekaj więc dłużej! Przyjdź, poznaj ludzi borykającymi się z podobnymi problemami i odważ się wreszcie ruszyć z miejsca.

Jeśli czujesz, że temat Ciebie dotyczy, że może przydać Ci się w codziennym życiu, to przyjdź i spróbuj wreszcie coś zmienić.
Między nami znajdziesz najlepsze miejsce na start po nowe i lepsze życie.

Grupa siebie wzajemnie wspiera, pomagamy sobie w wielu sprawach. Tutaj panuje atmosfera bezpieczeństwa i przyjaźni, dokładnie taka żeby działać inaczej, lepiej, zmieniać siebie i świat.

Nie masz czasu przyjść?
Zaproś na wydarzenie swoich znajomych.
Udostępnij to wydarzenie i puść dobrą energię w świat.

Najbliższe spotkanie:

Twoja spójność i zgodność

Najbliższy termin:

godz. 18:00 – 20:00

Inwestycja:

100 zł/ osoba za jedno spotkanie

Promocja!

Przy wpłacie za dwie osoby 2 x 70 zł/os = 140 zł.

 

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zajęcia prowadzi:

Ewa Szpakowicz – dyplomowany Coach z międzynarodową akredytacją International Coach Federation, Trener, Doradca Biznesowy i Zawodowy, właścicielka firmy ZEMA.

Szkolenie „Podnieś poczucie własnej wartości” to konkretna dawka motywacji.

Nie znajdziesz tu pseudo naukowych wywodów, nie ma też amerykańskiej psychologii i naiwnego keep smiling za wszelką cenę. Jest za to bystra, doświadczona i po prostu znająca się na ludziach prowadząca.

Ewa Szpakowicz nie udaje ani filozofa, ani psychologa – nie musi tego robić. Jest po prostu świetnym coachem. Wskazuje drogę, ale nie prowadzi za rękę; wyjaśnia, ale nie przesadza z psychoanalizą, motywuje jak nikt!

Co mi dają te szkolenia? Narzędzia jak zmienić to, co nam wydaje się nie do pokonania. Sposoby na to jak przełamać własne negatywne przyzwyczajenia. Na tym szkoleniu, dzięki Ewie i innym uczestniczkom uczę się, tego, że ja naprawdę mam wpływ na swoje życie. To bezcenna lekcja!

Agnieszka K., nauczyciel akademicki

Shopping Cart
ODBIERZ PREZENT