Akademia Lidera ZEMA

Akademia Lidera ZEMA to kurs prowadzony przez praktyków biznesu!

Prowadzenie własnej firmy, zarządzanie procesami, ludźmi, samym sobą i aktywami rzeczowymi w dobie zmieniających się uwarunkowań rynkowych i prawnych jest wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców.

Awans na wyższe stanowisko w firmie jest naturalną ścieżką rozwoju kariery ambitnych pracowników. Stanowiska, poczynając od prezesa zarządu, poprzez członków zarządów, dyrektorów, menedżerów, kierowników i liderów wymagają umiejętności zarządzania organizacją, negocjowania, kierowania i wpływania na innych ludzi.

Akademia Lidera – skuteczne zarządzanie firmą, procesami, ludźmi

Prowadzenie własnej firmy wymaga umiejętności z wielu dziedzin, zarówno w kwestii logistyki, administracji, marketingu, jak i zarządzania zasobami ludzkimi. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie skutecznego zarządzania, a może nauczyć się czegoś nowego i wykorzystać zdobyte umiejętności w codziennej pracy, aby awansować, czy też angażować się w coraz śmielsze projekty, poznaj bliżej naszą Akademię Lidera ZEMA.

Rola lidera w organizacji jest niezastąpiona, a szkolenie z przywództwa jest podstawą rozwoju każdej firmy.

Kurs jest zbiorem najważniejszych zagadnień w prowadzeniu firmy i zarządzania nimi. Oparty jest na moim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w zarządzaniu firmami. m.in. jako dyrektor finansowy, czy pełnomocnik ds systemu zarządzania jakością, doradztwie biznesowym związanym z zakładaniem nowych firm, wprowadzaniem zmian i ulepszeń w istniejących firmach oraz pomocą w zamykaniu firm (dzięki temu wiem dokładnie, które czynniki wskazują na to, że firma zmierza ku upadkowi), a także doświadczeniu w prowadzeniu przez ponad 7 lat własnej firmy.

Szkolenie z przywództwa

Dzięki ofercie, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej akademii liderów, poznasz najważniejsze zagadnienia związane z zarządzaniem firmą oraz jej prowadzeniem. Program kursu oparty jest na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu Ewy Szpakowicz, założycielki firmy ZEMA, jako m.in. dyrektora finansowego, czy też pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością. Na kursie zostaną poruszone m.in. takie zagadnienia, jak efektywne zarządzanie zadaniami, zarządzanie zmianą, sposoby radzenia ze stresem, przywództwo, lider zespołu i jego rola w organizacji, zarządzanie ryzykiem, sprzedaż, marketing, czy też negocjacje i manipulacje.

 

 Najlepszym szkoleniem z przywództwa jest praktyczna Akademia Lidera ZEMA  i wiedza, której  nie znajdziesz w książce!

 

Program kursu:

 • Efektywne zarządzanie zadaniami,
 • Zarządzanie zmianą,
 • Sposoby radzenia ze stresem,
 • Przywództwo, lider zespołu, rola lidera w organizacji i zarządzanie ludźmi,
 • Zarządzanie jakością w firmie (wg międzynarodowej normy ISO 9001),
 • Zarządzanie projektami (zgodnie z międzynarodową federacją IPMA),
 • Negocjacje i manipulacje,
 • Zarządzanie ryzykiem,
 • Zarządzanie finansami dla niefinansistów (w tym aspekty prawno-podatkowe),
 • Sprzedaż,
 • Marketing.

 

Kurs skierowany jest przede wszystkim do:

 • właścicieli firm,
 • osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej,
 • kadry menadżerskiej,
 • kierowników i liderów zespołów
 • osób, które chcą w przyszłości sprawować funkcje kierownicze.

Korzyści wynikające z ukończenia kursu to m.in.:

 • ugruntowanie pozycji lidera w organizacji,
 • zwiększenie zasobów w zarządzaniu samym sobą w czasie,
 • postrzeganie organizacji jako całości,
 • umiejętność wyłaniania powiązań procesów zachodzących w firmie, ich wpływ na siebie oraz na jakość wytwarzanych usług i produktów,
 • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi organizacji,
 • zwiększenie zasobów negocjacyjnych i umiejętność rozpoznawania działań manipulacyjnych,
 • umiejętność posługiwania się językiem finansowym, rozpoznawanie aspektów podatkowych i efektywności w prowadzeniu firmy.

Dla kogo jest szkolenie w Akademii Liderów ZEMA?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem firmy, członkiem kadry menedżerskiej, kierownikiem, liderem zespołu lub w przyszłości chcesz sprawować kierowniczą funkcję. Dzięki uczestnictwu w naszym kursie ugruntujesz swoją pozycję lidera w organizacji, zwiększysz zasoby w zarządzaniu samym sobą, nabędziesz umiejętności związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymają zaświadczenie i certyfikat.

Uczestnicy, po ukończeniu kursu, otrzymają zaświadczenie i certyfikat.

Akademia Lidera ZEMA to:

– 10 spotkań 4×45 minutowych,
– tajna grupę wsparcia na fb.

 

Wykładowcy ZEMA Ewa Szpakowicz:

 • Ewa Szpakowicz – Doradca Biznesowy, Trener, Coach ICF i właścicielka firmy ZEMA

– 20 lat w biznesie i dla biznesu, m.in. jako dyrektor finansowy, pełnomocnik ds systemu zarządzania jakością, współtwórczyni i doradca wielu firm osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych.

oraz

w Warszawie:

 • Magdalena Repeć – specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, która przeprowadziła tysiące rekrutacji na obszarze Unii Europejskiej.
 • Anna Rumianek – specjalista ds. księgowo-podatkowych z wieloletnim stażem m.in. na stanowisku z-cy głównego księgowego międzynarodowej firmy.

w Białymstoku

 • Anna Gołębiewska – współtworzy rodzinną firmę transportową.
 • Agata Lenczewska – współwłaścicielka firmy BioOpał.
 • Gabriel Kozłowski – współtworzy rodzinną firmę handlową.

Najbliższy termin:

https://zema.com.pl/produkt/akademia-lidera-zema/

Opinie uczestników poprzednich edycji:


Kurs Akademia Lidera w firmie ZEMA Ewy Szpakowicz to strzał w dziesiątkę!

Dostałam niesamowity zasób wiedzy, który wykorzystuję od pierwszych zajęć. Wdrażając otrzymane wskazówki każdego dnia mój rozwój jest dostrzegany i doceniony, a to się liczy najbardziej.

Akademia Lidera ZEMA to inwestycja, która zwraca się szybciej niż trwa sam kurs.

Dzięki ZEMA wiem czego chcę i dokąd idę. 

Kinga T.

 


Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na kurs Akademia Lidera ZEMA. Dzięki systematycznym spotkaniom z Ewą Szpakowicz zyskałam ogromną wiedzę na temat funkcjonowania firmy.

Poznałam najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Ponadto z każdych zajęć, pełnych wiedzy i praktycznych ćwiczeń, wychodziłam z większą świadomością siebie jako właściciela firmy.

Polecam kurs Akademia Lidera ZEMA osobom, które chcą rozwijać siebie oraz swoją działalność biznesową.

Urszula Śliżewska, właścicielka Twoja Silna Marka

 


Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w Akademii Lidera. Dzięki temu kursowi mogłam spojrzeć na biznes jako całość a nie tylko przez pryzmat swojej branży. Bardzo poszerzyła mi się perspektywa. Nie wierzyłam w swoje umiejętności menadżerskie, a tu zdobyłam wiedzę na swój temat, którą będę mogła wykorzystać w pracy.

Dziękuję Ewie za to, że wierzyła we mnie nawet wtedy, kiedy ja przestawałam w siebie wierzyć. Tacy ludzie są motorem, który napędza do działania, a kurs Akademia Lidera to inwestycja w siebie, która się zwraca.

Dziękuję Ewie za solidną dawkę wiedzy i motywacji. Dla niej warto było dojeżdżać z Warszawy do Białegostoku.
Smuteczek, że to już koniec, ale każdy koniec to nowy początek.

Gorąco polecam.

Anna R.

 

——-

Dziękuję za wszystko. Dzięki Tobie i Akademii Lidera ZEMA podniosłam swoje poczucie własnej wartości, określiłam bardzo jasno swoje cele i chcę dążyć do ich realizacji za wszelką cenę.

Nie mam zamiaru ograniczać się do dotacji z Urzędu Pracy. Jeżeli mi nie wyjdzie plan z dotacją, to i tak mam zamiar dalej realizować swój cel jakim jest własna działalność gospodarcza i jej rozwój.

Dziękuję Ci za wszystko i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Joanna K., architekt

W Akademii Lidera ZEMA udział brali także:

Shopping Cart
ODBIERZ PREZENT